Notice:<i>Undefined index: cImage_alt</i><br />

Jeugd en politiek

21 mei 2022

Onze leerlingen uit VWO5 hebben het vandaag goed gedaan bij de finale van Jeugd en Politiek.
De winst zat er helaas net niet in, maar ze verloren maar nipt van het OLV (150 om 147 punten). De afstand naar plaats 3 (Nassau met 129 punten) was groot, dus ze mogen trots op zichzelf zijn met deze tweede plaats. Onze leerlingen hebben een campagne bedacht om straat-intimidatie tegen jonge vrouwen te verminderen. Met onder andere een zelfverdedigingscursus en een poster campagne. 
 

Meer nieuwsberichten

Klik hieronder op het bericht om verder te lezen.

Aanmelden Brugklas - Geen Loting

29 maart 2024

Aanmelden brugklas

7 maart 2024

Die Gedanken sind frei!

23 januari 2024

Meer weten?

Neem contact met ons op.

Van maandag tot en met vrijdag kun je ons bellen op 076-5810450 of mail ons op secretariaat@newmancollege.nl.